Створи свій джинсовий стиль!
Джинсова куртка, на відміну від класичної - річ універсальна та практична. Куртки з деніму радують своєю міцністю та довговічністю. Вони поєднуються практично з усіма речами з Вашого гардеробу за рахунок різноманітності колірних рішень і цікавих фактур.
Однією з найпопулярніших моделей є класична джинсова куртка.
Ми пропонуємо Вам моделі джинсових курток, які добре підходять для створення романтичних луків та поєднуються і з сукнями, і з легкими спідницями.
Джинсова куртка відомої турецької торгівельної марки TRIESTE:
- виготовлена з легкого тонкого джинсу світло-синього кольору
- спереду три накладних кишені
- застібка - гудзики
- комір сорочечний відкладний
- оздоблена кольоровим квітковим принтом та стразами
- рукав спущений, 3/4
Розмір 50, 52.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина (перед) | Довжина (спинка) |
| 50 | 122 | 118 | 118 | 67 | 54 | 60 |
| 52 | 128 | 124 | 124 | 68 | 55 | 61 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 122 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 97% COTTON 3%LYCRA |
| Колір | Синій |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 118 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴




