Створи свій джинсовий стиль!
Практичний і зручний прохолодними літніми вечорами і незамінний восени і навесні, жіночий джинсовий кардиган завжди актуальний і безмежно люблячий модницями. Залишається одним із самих популярних і універсальних елементів гардеробу. Джинсовий кардиган підходить абсолютно всім, поєднується з більшістю стилів і завжди виглядає актуально.
Модний джинсовий кардиган турецької торгової марки TRIESTE - це можливість стати володаркою відмінною речі, які підкреслюють Вашу індивідуальність:
- якісні матеріали з натуральної бавовни, які дарують відчуття м'якості та комфорту
- підкреслена жіночність і елегантність, якісне пошиття
- виготовлена з досить щільного джинса темно-синього кольору
- створює різноманіття образів практично з будь-яким нарядом
- дещо розширений донизу
- оздоблений стразами
- капюшон гн знімається
- застібка-блискавка по всій довжині виробу
- рукав довгий
- спереду дві робочих накладних кишені
- асиметричний - спинка довша
Розміри 56, 58, 60.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 56 | 124 | 124 | 134 | 58 | 74 | 92 |
| 58 | 126 | 126 | 138 | 58 | 74 | 92 |
| 60 | 132 | 132 | 144 | 59 | 74 | 92 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trieste |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват стегон | 134 см |
| Міжнародний розмір | 2XL-4XL |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 97%COTTON 3%LYCRA |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Синій |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 92 см |
| Довжина рукава вироба | 58 см |
| Ширина виробу | 124 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 550 ₴




