Створи свій стиль!
В холодну пору теплий та затишний светер - обов"язкова покупка. Він здатен зігріти Вас як ніхто інший. Залишається знайти светер, який відповідає Вашому стилю та поєднується з максимумом речей.
В цю пору року теплий затишний светер стає головним героєм гардеробу.
Ми пропонуємо Вам різноманітні варіанти модних та якісних светерів.
Теплий жіночий светер з ангори турецької торгівельної марки KAZEE:
- гірчичного кольору
- виріз горловини - мисик
- добре зігріває та захищає в холодну пору
- добре розтягується, м"який та еластичний
- знизу рукава та светера манжети
Розміри L.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина рукава | Довжина виробу (спинка) |
| L | 104-124 | 96-116 | 61-68 | 59-69 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kazee |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Гірчичний |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Ангора |
| Склад | 97% ANGORE 3%ELASTANE |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Міський |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 64 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴




