Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне плаття з рукавом турецької торгової марки LUANI:
- виготовлене з м"якої бавовняної тканини
- пряме донизу, закінчується оборкою
- комір круглий
- рукав вшитий, до ліктя
- оздоблена вишивкою-рішельє та прикрасою
- без застібки
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 50, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 112 | 110 | 134 | 46 | 133 |
| 54 | 120 | 118 | 140 | 47 | 135 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Електрик |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Фасон сукні | Максі |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват стегон | 134 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват грудей | 112 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Склад | 94% COTTON 6%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Перфорація, Квіти з тканини, Вишивка |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴




