Створи свій джинсовий стиль!
Джинсова куртка, на відміну від класичної - річ універсальна та практична. Куртки з деніму радують своєю міцністю та довговічністю. Вони поєднуються практично з усіма речами з Вашого гардеробу за рахунок різноманітності колірних рішень і цікавих фактур.
Однією з найпопулярніших моделей є класична джинсова куртка.
Ми пропонуємо Вам моделі джинсових курток, які добре підходять для створення романтичних луків та поєднуються і з сукнями, і з легкими спідницями.
Джинсова куртка відомої турецької торгівельної марки TRIESTE:
- виготовлена з легкого джинсу світло-синього кольору
- спереду дві накладних робочих кишені
- застібка - два ряди гудзиків
- комір відкладний
- оздоблена кольоровим квітковим принтом
- рукав - реглан, 3/4
Розмір 48, 50, 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина рукава (від горловини) | Довжина (спинка) |
| 48 | 110 | 100 | 51 | 48 |
| 50 | 114 | 102 | 52 | 48 |
| 52 | 118 | 108 | 52 | 49 |
| 54 | 122 | 112 | 55 | 50 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 97% COTTON 3%ELASTEN |
| Колір | Синій |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 48 см |
| Довжина рукава вироба | 51 см |
| Ширина виробу | 100 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴




