Стильна мода для пишних красунь!
Зараз складно знайти жінку, в гардеробі якої немає хоча б однієї блузки або сорочки. І романтичні особи, і бізнес-леді, і прихильниці спортивного стилю вибирають цей предмет одягу.
Класична блуза скриє занадто повні стегна або слабко виражену талію. При цьому образ набуває додаткової легкості.
Створюйте стильні ансамблі, створюючи завжди актуальний та бездоганний образ, який легко перетворити!
Жіноча нарядна легка блуза турецької торгової марки DARKWIN:
- виготовлена з тонкої лляної тканини
- закрита модель блузи для тих, что притримується яскравого стилю, виглядає дуже витончено та вишукано. Оригінально та дуже модно!
- оригінальний спущений рукав - ліхтарик
- без застібки
- комір круглий
- прикрашена принтом, стразами, камінчиками та намистинами
- по низу стягується
Розміри 64, 66.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (спинка) |
| 64 | 152 | 148 | 148 | 53 | 72 |
| 66 | 156 | 144 | 148 | 53 | 72 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darkwin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 64 |
| Обхват талії | 148 см |
| Обхват стегон | 148 см |
| Обхват грудей | 152 см |
| Фасони | Без застібки і коміра |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Колір | Бежевий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Льон |
| Склад | 92% PAMUK KETEN 8%ELASTANE |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Ліхтарик |
| Стиль | Романтичний |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 53 см |
| Ширина виробу | 148 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴




