Стильна мода для пишних красунь!
Зараз складно знайти жінку, в гардеробі якої немає хоча б однієї блузки або сорочки. І романтичні особи, і бізнес-леді, і прихильниці спортивного стилю вибирають цей предмет одягу.
Класична блуза скриє занадто повні стегна або слабко виражену талію. При цьому образ набуває додаткової легкості.
Створюйте стильні ансамблі, створюючи завжди актуальний та бездоганний образ, який легко перетворити!
Жіноча нарядна легка блуза турецької торгової марки DARKWIN:
- виготовлена з тонкої шифонової тканини
- закрита модель блузи для тих, что притримується яскравого стилю, виглядає дуже витончено та вишукано. Оригінально та дуже модно!
- оригінальний рукав, закінчується оборкою
- застібка - гудзики
- комір круглий
Розміри 58, 60.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (спинка) |
| 58 | 140 | 142 | 142 | 71 | 76 |
| 60 | 142 | 146 | 146 | 72 | 78 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darkwin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Обхват талії | 142 см |
| Обхват стегон | 142 см |
| Обхват грудей | 140 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Шифон |
| Склад | 92% VISKOSE 8%ELASTANE |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | З воланом |
| Стиль | Романтичний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Волани, Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Довжина рукава вироба | 71 см |
| Ширина виробу | 140 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴




