Модно виглядати - не розкіш!
Тепла, зручна та гарна куртка - основа жіночого осінньо-весняного гардеробу. Вона поєднується і зі спідницями, і з теплими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому куртка залишається улюбленим жіночим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні куртки, але й практичні - бо куртка повинна не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель осінньо-весняної жіночої куртки-зефірки відомої турецької торгівельної марки TRIESTE:
- тепла, легка
- тонкий шар синтепону
- застібка - гудзики по всій довжині виробу
- дві зручних робочих накладних кишені
- комір - стійка, без капюшону
- виконана з м'якої тканини червоного кольору
- з аплікаціями у вигляді квітів
Розмір 48, 50, 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (спинка) |
| 48 | 146 | 132 | 120 | 63 | 68 |
| 50 | 144 | 128 | 118 | 64 | 69 |
| 52 | 148 | 130 | 122 | 64 | 69 |
| 54 | 152 | 138 | 134 | 64 | 67 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trieste |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 146 см |
| Обхват талії | 132 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Бавовна |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100%COTTON |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Червоний |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Бавовна |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка, Аплікація |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 120 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | На ґудзиках |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴




