Модно виглядати - не розкіш!
Тепла, зручна та гарна куртка - основа жіночого зимового гардеробу. Вона поєднується і зі спідницями, і з теплими зимовими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому куртка залишається улюбленим жіночим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні куртки, але й практичні - бо куртка повинна не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель зимової жіночої куртки відомої турецької торгівельної марки DELRAY:
- тепла, на синтепоні, не продувається - чудовий вибір на зиму
- застібка-блискавка по всій довжині виробу
- по боках дві зручних кишені
- практична тканина з яскравим орнаментом, не промокає
- зручний великий капюшон, який буде захищати Вас від холодного вітру та зимових опадів
- при необхідності капюшон знімається, комір - стійка
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу |
| 44 | 112 | 114 | 122 | 64 | 94 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасон рукава | Довгий |
| Тип тканини | Плащівка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Застібка | Блискавка |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Тип коміра | Стійка |
| Вид куртки | Довга |
| Довжина від горловини до низу вироба | 94 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Ширина виробу | 114 см |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Капюшон | Знімний |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Склад | 100% POLYESTER |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Обхват грудей | 112 см |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват стегон | 122 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴





