Стильна мода для пишних красунь!
Тепле, зручне та гарне пальто з плащівки - основа жіночого зимового гардеробу. Воно поєднується і зі спідницями, і з теплими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому таке пальто залишається улюбленим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні пальта, але й практичні - тому що вони повинні не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель жіночого пальта відомої турецької торгівельної марки J.A Puasson:
- на синтепоні, не продувається - чудовий вибір на осінь та зиму
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- в бокових швах дві зручних кишені
- практична тканина - не промокає
- зручний капюшон, який буде захищати Вас від холодного вітру та опадів
- капюшон знімається, комір - стійка
- тепла флісова підкладка
- знизу рукава та виробу стягується
- оздоблене тісьмою та аплікаціями, абстрактний принт
Розміри 2 (58).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 2 (58) | 124 | 136 | 152 | 62 | 105 | 116 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 136 см |
| Обхват стегон | 152 см |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Колір | Чорний |
| Вид пальто | Довге |
| Тип тканини | Плащівка |
| Склад | 100% POLY |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Тип коміра | Стійка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки, Аплікація |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | У швах |
| Властивості тканини | Водотривкість, Вітростійкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 105 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 124 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Функція підігріву | True |
| Вид куртки | Довга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 450 ₴



