І кожного дня я різна!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна сукня з рукавом з екошкіри відомої турецької торгівельної марки BIG SUNRISE TIME:
- комбіноване з трикотажу (двунитка), екошкіри та плащівки
- спереду аплікації, декоративна блискавка та буквений принт
- в бокових швах кишені
- вільного силуету
- прямого покрою
Розміри 46, 50 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 46 | 110 | 112 | 118 | 58 | 105 | 109 |
| 50 | 116 | 120 | 124 | 57 | 104 | 108 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Наявність корсету | Ні |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Шлейф | Ні |
| Сезон | Всесезонний |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Стан | Новий |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Обхват грудей | 110 см |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 118 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴



