Модно виглядати - не розкіш!
Тепла, зручна та гарна куртка - основа жіночого зимового гардеробу. Вона поєднується і зі спідницями, і з теплими зимовими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому куртка залишається улюбленим жіночим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні куртки, але й практичні - бо куртка повинна не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель зимової жіночої куртки відомої турецької торгівельної марки AYSEL:
- довга, прямого покрою
- бока заокруглені
- рукав утеплений, закінчується манжетом
- легка, але в той же час тепла, на хутряній підкладці
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- по тканині абстрактний принт, горошек
- оздоблена емблемою торгівельної марки, стрічкою зі стразами на рукаві, натуральним хутром на капюшоні
- дві зручних вшитих кишені
- капюшон знімається, комір-стійка
- в наявності в червоному та жовтому кольорі
Розміри 46, 48 (євр.) - червона, 46 (євр.) - жовта
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 46 | 120 | 126 | 134 | 65 | 82 | 92 |
| 48 | 128 | 132 | 140 | 65 | 83 | 92 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Плащівка |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Блискавка |
| Вид куртки | Довга |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Довжина від горловини до низу вироба | 82 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 126 см |
| Тип коміра | Стійка, Комір-капюшон |
| Капюшон | Знімний |
| Оздоблення та прикраси | Хутро, Стрічки |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Чорний |
| Склад | 100%POLIESTER |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Стан | Новий |
| Обхват стегон | 134 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 126 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 950 ₴






