Дозволь собі більше стилю!
Жіночий жилет можна назвати сірим кардиналои гардеробу: цей предмет одягу ніколи не був окремим трендом, але проте й ніколи не виходив з моди. Він освіжає образ, робить його більш цікавим та модним.
Наш жилет зігріє Вас у холодну погоду і в той же час надасть Вашому образу оригінальності та завершеності.
Стильний теплий довгий жіночий жилет відомої турецької торгівельної марки AMARCHIK:
- виготовлений зі щільної плащівки, не продувається - чудовий вибір для осені
- застібка - потайна блискавка
- комір - капюшон захищатиме шию від вітру та опадів
- по боках дві кишені
- оздоблений аплікаціями на передній полочці та спинці
- асиметричний - спинка довша
Розміри М.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| М | 98 | 100 | 102 | 78 | 97 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amarchik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип тканини | Плащівка |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Застібка | Блискавка, Потайна |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Аплікація |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Матеріал підкладки | Бавовна |
| Капюшон | Вшитий |
| Стиль | Молодіжний |
| Силует | Прямий |
| Колір | Чорний |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Стан | Новий |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Міжнародний розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴




