Створи свій джинсовий стиль!
Такий елемент жіночого гардеробу, як кардиган, сьогодні є у кожної жінки, причому не в єдиному екземплярі. Він може бути різним, іноді навіть і таким, який замінює демісезонний одяг. Великою популярністю користуються джинсові кардигани, за участі яких створюються найстильніші та найяскравіші образи на усі випадки життя.
Стильний жіночий джинсовий кардиган відомої турецької торгівельної марки TRIESTE:
- вироблений з достатньо щільного зі стрейчовим ефектом джинсу графітового кольору
- достатньо теплий, тому його можна носити до холодів
- з оригінальним буквено-цифровим принтом
- спереду дві великих накладних кишені з великими кільцями
- прямого силуету
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу |
| 50 | 130 | 124 | 130 | 59 | 100 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Функція підігріву | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Блискавка |
| Тип коміра | Стійка |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки, Волани |
| Довжина від горловини до низу вироба | 100 см |
| Довжина рукава вироба | 59 см |
| Ширина виробу | 124 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Стан | Новий |
| Склад | 65%COTTON 30%POLY 5%LYCRA |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Обхват грудей | 130 см |
| Міжнародний розмір | 3XL |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Стиль | Класичний |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Вид виробу | Кардиган |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид куртки | Джинсова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴




