Кожна сукня - нова історія!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна молодіжна люрексова сукня з довгим рукавом відомої турецької торгівельної марки SONESTA:
- модель прямого покрою, стройнить
- комбінована, виготовлена з сірої люрексової тканини зі вставками з гіпюру
- оздоблена буквеним орнаментом, стразами та намистинами
- рукав 3/4
- без застібки
- підійде як для святкових заходів, так і в повсякденному житті
Розміри XS M L.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава (від горловини) |
| XS | 100 | 94 | 96 | 85 | 90 | 55 |
| M | 108 | 98 | 100 | 85 | 90 | 55 |
| L | 110 | 100 | 102 | 85 | 90 | 55 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасон сукні | Пряме |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Тип тканини | Люрекс |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Колір | Сірий |
| Вид виробу | Коктейльне плаття |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Намистини, Друкований малюнок, Гіпюр, Прозорі вставки |
| Склад | 62%PES 12%SILVER 26%VISCOSE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Сезон | Всесезонний |
| Міжнародний розмір | XS |
| Стан | Новий |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 94 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴




