Кожна сукня - нова історія!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна молодіжна сукня з довгим рукавом відомої турецької торгівельної марки SONESTA:
- модель прямого покрою, стройнить
- виготовлена з якісного щільного трикотажу
- оздоблене буквеним принтом, стрічками, на кишенях екошкірою, кільцями та зав"язками
- без застібки
- підійде як для святкових заходів, так і в повсякденному житті
Розмір 1 (44) (євр.).
Обхват грудей 120 см., обхват талії 114 см., обхват стегон 120 см., довжина рукава (від горловини) 70 см., довжина сукні (перед) 91 см., довжина сукні (спинка) 102 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасон сукні | Пряме |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки, Друкований малюнок, Шкіряні вставки |
| Склад | 72%COTTON 23%POLYESTER 5%ELASTAN |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Сезон | Всесезонний |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Стан | Новий |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 114 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴




