І кожного дня я різна!
Зараз складно знайти жінку, в гардеробі якої немає хоча б однієї блузки або сорочки. І романтичні особи, і бізнес-леді, і прихильниці спортивного стилю вибирають цей предмет одягу.
Закриті моделі сорочок для тих, хто дотримується суворого ділового стилю, які можуть бути оздоблені стразами та виглядати дуже виточнено та вишукано. Оригінально та дуже модно!
Складайте стильні ансамблі, створюючи завжди актуальний та бездоганний образ, який легко перетворити!
Сорочка з тонкої бавовняної тканини блакитного кольору турецької торгівельної марки SONESTA:
- з яскравим принтом і аплікацією
- без рукавів
- подовжена
- на гудзиках
- прямого силуету
- без кишеней
Розміри XS S M L.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват стегон | Довжина виробу |
| XS | 98 | 98 | 86 |
| S | 100 | 106 | 87 |
| M | 102 | 110 | 88 |
| L | 104 | 114 | 89 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Напис |
| Застібка | Гудзики |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Довжина від горловини до низу вироба | 86 см |
| Ширина виробу | 98 см |
| Колір | Блакитний |
| Склад | 65% COTTON 32% POLYESTER 3% ELASTAN |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Силует | Прямий |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Вид виробу | Сорочка |
| Сезон | Літо |
| Міжнародний розмір | XS |
| Стан | Новий |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночого одягу | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴

