Стиль твого літа!
Практична та зручна жіноча джинсова сорочка завжди актуальна та безмежно улюблена модницями. Вона залишається одним з найпопулярніших та універсальних елементів гардеробу. Джинсова сорочка підходить абсолютно усім, поєднується з більшістю стилей та завжди виглядає актуально.
Джинсова комбінована з шифоном сорочка в комплекті зі стильною майкою з принтом турецької торгівельної марки JERFI :
- чудовий вибір на літо
- підкреслена жіночність та елегантність, якісний пошив
- можливість стати власницею відразу двох стильних речей, які підкреслюють Вашу індивідуальність
- якісні матеріали створюють відчуття м"якості та комфорту
- довжина рукава регулюється гудзиком
Таблиця розмірів сорочки
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу |
| 44 | 104 | 102 | 110 | 41 | 82 |


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Застібка | Гудзики |
| Тип сорочкового коміра | Застібається на гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 82 см |
| Довжина рукава вироба | 41 см |
| Ширина виробу | 104 см |
| Сезон | Літо |
| Силует | Напівприлеглий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Колір | Різні кольори |
| Вид виробу | Сорочка |
| Стан | Новий |
| Склад | 100% COTTON |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Обхват грудей | 104 см |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват талії | 102 см |
| Обхват стегон | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴





