Традиція одягатись у найкраще!
Жіночий одяг великих розмірів сьогодні настільки цікавий та різноманітний, що неможливо не скористатись можливістю покращити свій стиль, змінити імідж та здивувати оточуючих. Туніка в даному випадку - універсальна річ, яка зобов"язана поповнити базовий гардероб сучасної леді. Туніки завдяки вільному крою та легким тканинам приховують зайві сантиметри та демонструють принади фігури. Туніка чудово виглядає у співвідношенні з брюками, легінсами, лосінами, візуально роблячи ноги більш стройнішими. У цьому її основна перевага.
Стильна туніка відомої турецької торгівельної марки LUIZZA:
- стане Вашим улюбленим одягом
- якщо Ви полюбляєте легінси, але соромитесь їх носити, туніка допоможе Вам відчувати себе комфортно - вона прикриває ті частини тіла, які Ви не хочете виставляти на загал
- прямого покрою
- оздоблена стразами, сіткою, сріблястою вставкою та емблемою торгівельної марки
- яскравого та сміливого червоного кольору
- в комплекті срібляста сумка-бананка
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват стегон | Довжина виробу | Довжина рукава | Обхват талії |
| 44 | 118 | 116 | 84 | 26 | 110 |
| 46 | 122 | 126 | 84 | 27 | 120 |
| 48 | 128 | 132 | 85 | 28 | 124 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасони | Подовжена |
| Стиль | Повсякденний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Застібка | Без застібки |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Стрічки, Гіпюр |
| Довжина від горловини до низу вироба | 84 см |
| Довжина рукава вироба | 26 см |
| Ширина виробу | 118 см |
| Колір | Червоний |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Склад | 90% COTTON 10% ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Силует | Прямий |
| Вид виробу | Туніка |
| Сезон | Літо |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Стан | Новий |
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват стегон | 116 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴




