Традиція одягатись у найкраще!
Жіночий одяг великих розмірів сьогодні настільки цікавий та різноманітний, що неможливо не скористатись можливістю покращити свій стиль, змінити імідж та здивувати оточуючих. Туніка в даному випадку - універсальна річ, яка зобов"язана поповнити базовий гардероб сучасної леді. Туніки завдяки вільному крою та легким тканинам приховують зайві сантиметри та демонструють принади фігури. Туніка чудово виглядає у співвідношенні з брюками, легінсами, лосінами, візуально роблячи ноги більш стройнішими. У цьому її основна перевага.
Стильна туніка відомої турецької торгівельної марки NEXX:
- стане Вашим улюбленим одягом
- якщо Ви полюбляєте легінси, але соромитесь їх носити, туніка допоможе Вам відчувати себе комфортно - вона прикриває ті частини тіла, які Ви не хочете виставляти на загал
- прямого покрою
- яскравого та сміливого бірюзового кольору з квітковим принтом спереду
- асиметрична (спинка довша), з заокругленими боками
- виготовлена з легкої літньої тканини зі вставкою з сітки на горловині
- в бокових швах дві кишені
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 42 | 120 | 106 | 112 | 44 | 88 | 94 |
| 46 | 124 | 114 | 122 | 45 | 90 | 94 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nexx |
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасони | Подовжена |
| Стиль | Повсякденний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Застібка | Без застібки |
| Оздоблення та прикраси | Гіпюр |
| Довжина від горловини до низу вироба | 88 см |
| Довжина рукава вироба | 44 см |
| Ширина виробу | 106 см |
| Сезон | Літо |
| Силует | Прямий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Колір | Бірюзовий |
| Вид виробу | Туніка |
| Стан | Новий |
| Склад | 90% COTTON 10% ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Обхват грудей | 120 см |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Обхват талії | 106 см |
| Обхват стегон | 112 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴




