Створи свій джинсовий стиль!
Джинсова сорочка - це досить цікавий предмет жіночого гардеробу, який став сучасною класикою з багатьма свіжими інтерпретаціями.
У нас завжди Ви зможете віднайти оригінальні та свіжі моделі жіночих джинсових сорочок: від класичних до декорованих стразами, аплікаціями, вишивкою, з різноманітними орнаментами.
Джинсова сорочка для жінок відомої турецької торгівельної марки AYSEL:
- виконана зі щільної стрейчової джинсової тканини чорного кольору
- висока якість матеріалів сприяє тривалому строку служби виробу, роблячи його гарним та зручним
- приємна та м"яка на дотик
- довгий рукав закінчується манжетом з кнопкою
- оздоблена стразами та декоративною строчкою
- без кишеней
- асиметрична (спинка довша), знизу боки дещо заокруглені
Розміри 44 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава |
| 44 | 114 | 112 | 126 | 73 | 80 | 59 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасони | Подовжена |
| Стиль | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Напис |
| Застібка | Кнопки |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Довжина від горловини до низу вироба | 73 см |
| Довжина рукава вироба | 59 см |
| Ширина виробу | 112 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Силует | Напівприлеглий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Колір | Графіт |
| Вид виробу | Сорочка |
| Стан | Новий |
| Склад | 100%COTTON |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Обхват грудей | 114 см |
| Міжнародний розмір | XL |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 126 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴




