Жіночність в моді!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Чудова чорна сукня з яскравим квітковим орнаментом в стилі бохо з коротким рукавом турецької торгівельної марки MARISIS:
- модель вільного силуету, що дозволяє носити його жінкам з будь-яким типом фігури
- легка літня тканина - чудовий вибір на літо
- знизу сукні по боках розрізи
- у бокових швах кишені
- оригінальний рукав з розрізом, закінчується жовтим манжетом
- позаду прикраса у вигляді банта
- неглибокий виріз горловини
- асиметричне (спинка дещо довша)
- чудово підійде як для святкових заходів, так і для літнього відпочинку
Розміри 44, 46, 48, 50 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) |
Довжина виробу (спинка) |
Довжина рукава (від горловини) |
| 44 | 130 | 120 | 124 | 118 | 130 | 40 |
| 46 | 136 | 124 | 134 | 118 | 131 | 40 |
| 48 | 140 | 126 | 140 | 118 | 132 | 41 |
| 50 | 144 | 134 | 146 | 118 | 132 | 42 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Довжина сукні | По щиколотку |
| Довжина рукава | Короткий |
| Оздоблення та прикраси | Банти з тканини |
| Склад | 33% COTTON 64%POLYESTER 3%EA |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Стан | Новий |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват грудей | 130 см |
| Обхват талії | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴




