Стильна мода для пишних красунь!
Такий елемент жіночого гардеробу, як кардиган, сьогодні є у кожної жінки, причому не в єдиному екземплярі. Він може бути різним, іноді навіть і таким, який замінює демісезонний одяг. Великою популярністю користуються джинсові кардигани, за участі яких створюються найстильніші та найяскравіші образи на усі випадки життя.
Стильний жіночий джинсовий кардиган відомої турецької торгівельної марки AYSEL:
- з легкістю заміняє легку курточку або плащ, роблячи при цьому Ваш образ сучасним, надійно захистить від незначних атмосферних опадів та холоду
- оздоблений квітковою аплікацією на лівому плечі, являється яскравою та примітною одиницею гардеробу
- вироблений з легкого стрейчевого джинсу темного кольору, приємний та м"який на дотик
- довгий рукав закінчується тонким манжетом
- застібка - кнопки
- круглий комір, без капюшону
- дещо приталений, з боків вставлені резиночки, що дозволяє підкреслити талію
- спереду дві глибоких оригінальних кишені
Розмір 44, 46 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава |
| 44 | 120 | 106 | 122 | 96 | 96 | 62 |
| 46 | 122 | 110 | 124 | 97 | 97 | 63 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасон рукава | Довгий |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Кнопки |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Довжина від горловини до низу вироба | 96 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Склад | 100% COTTON |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Обхват грудей | 120 см |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Обхват талії | 106 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Функція підігріву | False |
| Вид куртки | Джинсова |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Без коміра |
| Ширина виробу | 106 см |
| Капюшон | Без капюшона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴




