Стильна мода для пишних красунь!
Такий елемент жіночого гардеробу, як кардиган, сьогодні є у кожної жінки, причому не в єдиному екземплярі. Він може бути різним, іноді навіть і таким, який замінює демісезонний одяг. Великою популярністю користуються джинсові кардигани, за участі яких створюються найстильніші та найяскравіші образи на усі випадки життя.
Стильний жіночий джинсовий кардиган відомої турецької торгівельної марки AYSEL:
- з легкістю заміняє легку курточку або плащ, роблячи при цьому Ваш образ сучасним, надійно захистить від незначних атмосферних опадів та холоду
- оздоблений декоративними кнопками, драпіровкою, нашивками, аплікаціями, полосками, декоративними блискавками, являється яскравою та примітною одиницею гардеробу
- вироблений з легкого стрейчевого джинсу темного кольору, приємний та м"який на дотик
- рукав 3/4
- застібка - кнопки
- без капюшону
- дещо приталений, на спинці блискавка, яка регулює ширину виробу
- спереду дві накладних оригінальних кишені
Розмір 46 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава |
| 46 | 102 | 106 | 114 | 83 | 93 | 53 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Синій |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Склад | 100% COTTON |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Стрічки, Складки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 83 см |
| Довжина рукава вироба | 53 см |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Обхват грудей | 102 см |
| Обхват талії | 106 см |
| Обхват стегон | 114 см |
| Функція підігріву | False |
| Вид куртки | Джинсова |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Без коміра |
| Ширина виробу | 106 см |
| Капюшон | Без капюшона |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Міський |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Вид виробу | Кардиган |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴




