Модно виглядати - не розкіш!
Тепла, зручна та гарна куртка - основа жіночого гардеробу. Вона поєднується і зі спідницями, і з теплими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому куртка залишається улюбленим жіночим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні куртки, але й практичні - бо куртка повинна не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель жіночої куртки відомої турецької торгівельної марки AYSEL:
- на синтепоні, не продувається - чудовий вибір на осінь
- застібка-блискавка по всій довжині виробу
- по боках дві зручних кишені на блискавці
- практична тканина з яскравим орнаментом, не промокає
- зручний капюшон, який буде захищати Вас від холодного вітру та опадів
- комір - капюшон
- рукав - реглан
- стягується понизу рукава та знизу виробу
Розміри 44, 46 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава |
| 44 | 120 | 122 | 124 | 69 | 75 | 73 |
| 46 | 124 | 126 | 128 | 69 | 75 | 73 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Плащівка |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Застібка | Блискавка |
| Вид куртки | Вітровка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 73 см |
| Ширина виробу | 122 см |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Капюшон | Вшитий |
| Оздоблення та прикраси | Гіпюр |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Білий |
| Склад | 100%POLYESTER |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 122 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 150 ₴




