Дозволь собі більше стилю!
Насолоджуватись теплом у холодний осінній день - це те, що потрібно протягом всього сезону. Наше кашемірове пальто зроблене для того, щоб Ви відчували тепло та комфорт. Ця якісна річ ідеально підійде для наряду в офіс або на офіційний захід, Ви можете носити її з кросівками та джинсами, щоб зробити повсякденний образ для себе зручним. Це ідеальне доповнення, необхідне для холодної погоди.
Стильне кашемірове жіноче пальто відомої торгівельної марки OZIL:
- приємних меланжованих кольорів бежевого відтінку - буде вигідно відрізняти Вас від інших
- виготовлено з якісної зносостійкої тканини
- оздоблене гарною брошкою, під пояс
- по боках дві кишені
- стьогана підкладка
- гарний класичний відкладний комір
- довжина рукава регулюється
- оверсайз
- застібка - кнопки
- рукав цільний
Розміри 42, 44, 48 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава (від горловини) |
| 42 | 108 | 104 | 108 | 108 | 72 |
| 44 | 108 | 102 | 108 | 109 | 72 |
| 48 | 120 | 116 | 120 | 110 | 72 |


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Кашемір |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Кнопки |
| Вид пальто | Видовжене |
| Довжина від горловини до низу вироба | 108 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Ширина виробу | 104 см |
| Оздоблення та прикраси | Пояс, Брошка |
| Тип коміра | Відкладний |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал підкладки | Атлас |
| Капюшон | Без капюшона |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Фасон рукава | Довгий |
| Тип кишень | Втачного |
| Склад | 50%POLYESTER 25%KASMIR 20%VISCON 5%LYCRA |
| Властивості тканини | Вітростійкість |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Обхват стегон | 108 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 104 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴




