Модно виглядати - не розкіш!
Тепла, зручна та гарна куртка - основа жіночого зимового гардеробу. Вона поєднується і зі спідницями, і з теплими зимовими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому куртка залишається улюбленим жіночим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні куртки, але й практичні - бо куртка повинна не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель зимової жіночої куртки відомої турецької торгівельної марки AYSEL:
- довга, прямого покрою
- рукав та куртка стягуються понизу
- легка, але в той же час тепла, на стоьганій підкладці
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- по тканині яскравий принт в горошок
- спереду понизу оздоблення з декоративних кілець
- дві зручних оригінальних накладних кишені
- капюшон знімається, з натуральним хутром
Розмір 50, 52, 54 (євр.)
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу | Довжина рукава |
| 50 | 122 | 124 | 134 | 94 | 62 |
| 52 | 126 | 130 | 138 | 95 | 62 |
| 54 | 130 | 132 | 140 | 95 | 63 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Плащівка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Застібка | Блискавка |
| Вид куртки | Довга |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Довжина від горловини до низу вироба | 94 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 124 см |
| Тип коміра | Стійка |
| Капюшон | Знімний |
| Оздоблення та прикраси | Хутро, Стрічки |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Чорний |
| Склад | 100%POLIESTER |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Обхват стегон | 134 см |
| Обхват грудей | 122 см |
| Обхват талії | 124 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 150 ₴




