Стильна мода для пишних красунь!
Тепле, зручне та гарне пальто зі штучного хутра - основа жіночого зимового гардеробу. Воно поєднується і зі спідницями, і з теплими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому таке пальто залишається улюбленим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні пальта, але й практичні - тому що вони повинні не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель жіночого пальта відомої турецької торгівельної марки AYSEL:
- на синтепоні, не продувається - чудовий вибір на осінь та зиму
- застібка - великі гудзики по всій довжині виробу
- в бокових швах дві зручних кишені
- гарний класичний хутровий комір
- на рукавах хутряні манжети
- тепла стьогана підкладка по всій довжині виробу
- оздоблене люрексовою стрічкою
Розмір 52.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу | Довжина рукава |
| 52 | 122 | 124 | 132 | 118 | 65 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 122 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват стегон | 132 см |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Колір | Чорний |
| Вид пальто | Довге |
| Тип тканини | Комбінований |
| Склад | 100% PES |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | У швах |
| Властивості тканини | Вітростійкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 118 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 122 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид куртки | Довга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 550 ₴




