Взуття для тих, хто любить комфорт!
Почувати себе королевою бажає практично кожна жінка. Правильно підібране взуття до Вашого одягу допоможе Вам завершити образ та надати йому особливу привабливість. Вона допомагає створити образи, в яких одна і та ж дама виглядає абсолютно по-різному.
Стильні та красиві жіночі чоботи - чудове рішення для холодної осені.
Модна сучасна модель чорних чобіт на низьких підборах відомої турецької торгівельної марки MARCELLA:
- зручні стійкі підбори чудово підкреслить індивідуальність та витонченість будь-якої жінки
- підошва виготовлена з пружного, досить щільного матеріалу
- виглядають елегантно та дорого, можуть поєднуватись з будь-яким одягом та надійно служити Вам щодня
- висока якість матеріалів сприяє тривалому строку служби взуття, робить його гарним та зручним
- матеріал верху - натуральна шкіра з напиленням
- утеплювач - щільний фліс
- відповідають стандартній розмірній сітці
- оздоблені стразами, аплікацією та декоративним гудзиком
Таблиця розмірів
| Розміри | 37 | 38 | 39 |
| Довжина устілки (см.) | 23.5 | 24 | 25 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marcella |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого взуття | 39 |
| Повнота взуття | Анатомічна будова колодки |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Матеріал підошви | ТЕП |
| Довжина устілки | 23.5 |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Висота каблука (см) | 3,5 |
| Висота платформи | 2 см |
| Висота голінища/задника | 34 см |
| Обхват голінища | 35 см |
| Стиль | Міський |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Аплікація, Емблема |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Застібка | Блискавка |
| Мембрана | Ні |
| Прошивка | Ні |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Стан | Новий |
| Матеріал устілки | Байка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип носка | Закритий |
| Вид взуття | Черевики |
| Перфорація | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴




