Дозволь собі більше стилю!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна сукня з рукавом турецької торгівельної марки GORGO:
- комбінована з різних видів тканин
- дещо розширена донизу
- в бокових швах дві кишені
- на передній полочці та на спинці принт
- натуральні матеріали надають відчуття м"якості та комфорту
Розміри 52.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 52 | 114 | 118 | 132 | 58 | 112 | 122 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон сукні | Напів-прилеглого силуету |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват стегон | 132 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 65% VISCON 29%POLYESTER 5%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Графітовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴




