Дозволь собі більше стилю!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна сукня з рукавом турецької торгівельної марки LUANI:
- виготовлена зі щільного трикотажу
- прямого покрою
- в бокових швах дві кишені
- на передній полочці та рукаві принт
- натуральні матеріали надають відчуття м"якості та комфорту
- оздоблене буквеним принтом та аплікаціями
Розміри 44, 46 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 44 | 120 | 116 | 124 | 56 | 91 | 96 |
| 46 | 120 | 118 | 126 | 56 | 91 | 97 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Фасон сукні | Пряме |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Наявність корсету | Ні |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Аплікація |
| Шлейф | Ні |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Колір | Електрик |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Стан | Новий |
| Склад | 94% COTTON 6%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Обхват грудей | 120 см |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Обхват талії | 116 см |
| Обхват стегон | 124 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴



