Модно виглядати - не розкіш!
Тепла, зручна та гарна куртка - основа жіночого зимового гардеробу. Вона поєднується і зі спідницями, і з теплими зимовими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому куртка залишається улюбленим жіночим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні куртки, але й практичні - бо куртка повинна не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель зимової жіночої куртки відомої турецької торгівельної марки EXTREM:
- тепла, на синтепоні, по всій довжині підкладка з теплого м"якого флісу
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- по боках дві зручних кишені
- практична тканина - чудовий вибір на зиму
- зручний великий комір, який беде захищати Вас від холодного вітру та зимових опадів
- на рукавах та капюшоні фатин зі стразами та вишивкою
Розміри 44, 46, 48, 50 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу |
| 44 | 118 | 118 | 130 | 65 | 76 |
| 46 | 120 | 118 | 130 | 65 | 76 |
| 48 | 124 | 122 | 134 | 65 | 77 |
| 50 | 130 | 126 | 138 | 65 | 77 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extrem |
| Функція підігріву | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасон рукава | Довгий |
| Тип тканини | Плащівка |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Застібка | Блискавка |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Тип коміра | Стійка |
| Вид куртки | Довга |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Вишивка, Гіпюр |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 118 см |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Капюшон | Без капюшона |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Колір | Бордовий |
| Стан | Новий |
| Склад | 100% PES |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Обхват грудей | 118 см |
| Міжнародний розмір | XL |
| Обхват талії | 118 см |
| Обхват стегон | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴




