Модно виглядати - не розкіш!
Тепла, зручна і красива куртка - основа жіночого молодіжного гардеробу. Вона поєднується і зі спідницями, і з теплими зимовими сукнями, добре виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому куртка залишається улюбленим теплим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки красиві куртки, але і практичні - адже куртка повинна не тільки прикрашати, але і зігрівати.
Модна сучасна модель комбінованої осінньої жіночої куртки турецької торгової марки aDDa:
- з капюшоном (не знімається)
- легка, але в той же час тепла, на підкладці
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- попереду дві оригінальних кишені
- комбінована - виготовлена з плащової тканини сіро-перламутрового кольору та світло-бежевого букле
- рукав - реглан
Розміри M (46), L (48), XL (50) (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| M (46) | 120 | 122 | 140 | 74 | 72 | 80 |
| L (48) | 128 | 134 | 150 | 74 | 74 | 80 |
| XL (50) | 132 | 134 | 156 | 74 | 74 | 80 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adda |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Букле |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Вид куртки | Стьобана |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 74 см |
| Ширина виробу | 122 см |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Капюшон | Вшитий |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Фасон рукава | Реглан |
| Колір | Срібло |
| Склад | 100%POLYESTER |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Обхват стегон | 140 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 122 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴





