Стильна мода для пишних красунь!
Такий елемент жіночого гардеробу, як кардиган, сьогодні є у кожної жінки, причому не в єдиному екземплярі. Він може бути різним, іноді навіть і таким, який замінює демісезонний одяг. Великою популярністю користуються кардигани, за участі яких створюються найстильніші та найяскравіші образи на усі випадки життя.
Стильний жіночий кардиган відомої турецької торгівельної марки AYSEL:
- з легкістю заміняє легку курточку або плащ, роблячи при цьому Ваш образ сучасним, надійно захистить від незначних атмосферних опадів та холоду
- оздоблений аплікаціями, мереживом, намистинами та брошкою, являється яскравою та примітною одиницею гардеробу
- вироблений з велюру з набивним атласним малюнком, приємний та м"який на дотик
- довгий рукав
- застібка - потайні кнопки
- без капюшону
- по боках дві кишені
- на стьоганій підкладці
Розмір 44, 46 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу | Довжина рукава |
| 44 | 116 | 110 | 124 | 90 | 60 |
| 46 | 122 | 114 | 128 | 90 | 61 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасон рукава | Довгий |
| Тип тканини | Велюр |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Кнопки |
| Вид пальто | Видовжене |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Мережива, Аплікація, Брошка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 90 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 110 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Склад | 85%POLYESTER 15%ELASTAN |
| Обхват грудей | 116 см |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Функція підігріву | False |
| Вид куртки | Джинсова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Міський |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Вид виробу | Кардиган |
| Тип коміра | Без коміра |
| Капюшон | Без капюшона |
| Властивості тканини | Вітростійкість |
| Тип кишень | Прорізні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 100 ₴



