Стильна мода для пишних красунь!
Такий елемент жіночого гардеробу, як кардиган, сьогодні є у кожної жінки, причому не в єдиному екземплярі. Він може бути різним, іноді навіть і таким, який замінює демісезонний одяг. Великою популярністю користуються кардигани, за участі яких створюються найстильніші та найяскравіші образи на усі випадки життя.
Стильний жіночий кардиган відомої турецької торгівельної марки AYSEL:
- з легкістю заміняє легку курточку або плащ, роблячи при цьому Ваш образ сучасним, надійно захистить від незначних атмосферних опадів та холоду
- оздоблений вишивкою, стразами та намистинами, являється яскравою та примітною одиницею гардеробу
- вироблений з достатньо щільного матеріалу, приємний та м"який на дотик
- довгий рукав закінчується оригінальним манжетом
- застібка - потайні кнопки
- без капюшону
- по бокових швах дві кишені на блискавці
- на підкладці
Розмір 44 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу | Довжина рукава |
| 44 | 110 | 110 | 116 | 75 | 56 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Віскоза |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Застібка | Кнопки |
| Вид пальто | Видовжене |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 56 см |
| Ширина виробу | 110 см |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Вишивка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Фасон рукава | Широкий |
| Колір | Чорний |
| Склад | 85%VISKON15%LYCRA |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Функція підігріву | False |
| Вид куртки | Джинсова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Вид виробу | Кардиган |
| Стиль | Міський |
| Тип коміра | Без коміра |
| Капюшон | Без капюшона |
| Властивості тканини | Вітростійкість |
| Тип кишень | У швах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 100 ₴




