Модно виглядати - не розкіш!
Теплий, зручний та гарний кардиган - основа жіночого гардеробу. Він поєднується і зі спідницями, і з теплими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому кардиган залишається улюбленим жіночим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні кардигани, але й практичні - бо він повинен не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель комбінованого стьоганого жіночого кардигану відомої турецької торгівельної марки AMARCHIK:
- комбінований з плащівки та штучного хутра
- на синтепоні, не продувається - чудовий вибір на осінь
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- по боках дві зручних накладних кишені
- буде захищати Вас від холодного вітру та опадів
- без капюшону
- ромір - стійка
- рукав 3/4
Розмір 2XL (46), 3XL(48) (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава |
| 2XL (46) | 112 | 114 | 118 | 81 | 90 | 43 |
| 3XL (48) | 118 | 122 | 124 | 83 | 92 | 43 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amarchik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100%POLYESTER |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Нейлон |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 81 см |
| Довжина рукава вироба | 43 см |
| Ширина виробу | 114 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴



