Дозволь собі більше стилю!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна сукня з рукавом турецької торгівельної марки DSLEX:
- виготовлена зі щільного трикотажу, комбіноване вставками з салатової та чорної плащівки
- вільного крою
- по низу полотна манжет, стягується
- в бокових швах дві кишені
- на передній полочці буквений принт зі стразами
- горловина - мисик
- рукав підстьобується
- спинка чорного кольору
- натуральні матеріали надають відчуття м"якості та комфорту
Розміри 42, 46 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 42 | 106 | 108 | 128 | 50 | 93 | 104 |
| 46 | 112 | 118 | 132 | 51 | 93 | 104 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Обхват стегон | 128 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 72% COTTON 23%POLYESTER 5%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Стрази |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴




