Стильна мода для пишних красунь!
Стильне, зручне та гарне стьогане пальто з плащівки - основа жіночого зимового гардеробу. Воно поєднується і зі спідницями, і з сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому таке пальто залишається улюбленим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні пальта, але й практичні - тому що вони повинні не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель жіночого пальта відомої турецької торгівельної марки DoLareS:
- на щільному синтепоні, не продувається - чудовий вибір на зиму
- застібка - блискавка збоку по всій довжині виробу
- по боках дві зручних кишені
- практична тканина, не промокає
- зручний великий капюшон, який буде захищати Вас від холодного вітру та опадів
- комір - капюшон
- довгий рукав закінчується трикотажним манжетом, стягується понизу
Розмір 2 (46) (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава |
| 2 (46) | 114 | 118 | 124 | 111 | 61 |


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасон рукава | Довгий |
| Тип тканини | Плащівка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Вид пальто | Довге |
| Оздоблення та прикраси | Стьобаний |
| Довжина від горловини до низу вироба | 111 см |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Ширина виробу | 118 см |
| Сезон | Зима |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Капюшон | Вшитий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Колір | Джинс |
| Тип кишень | Прорізні |
| Стан | Новий |
| Склад | 8% VISCON 90%POLYESTER 2%ELASTAN |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Обхват грудей | 114 см |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Обхват талії | 118 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Функція підігріву | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид куртки | Довга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 850 ₴





