Створи свій джинсовий стиль!
Практична та зручна прохолодними літніми вечорами і незамінна восени та весною, жіноча джинсова куртка завжди актуальна та безмежно улюблена модницями. Залишається одним з найпопулярніших та універсальних елементів гардеробу. Джинсова куртка пасує абсолютно всім, поєднується з більшістю моделей та завжди виглядає актуально.
Модна джинсова куртка турецької торгівельної марки M De Pompadur - це можливість стати власницею чудової речі, яка підкреслює Вашу індивідуальність:
- якісні матеріали з натуральної бавовни, які дарують відчуття м"якості та комфорту
- виготовлена з достатньо м'якого джинсу з ефектом стрейчу
- комбінована, рукава та капюшон з кольорового трикотажу
- застібка - гудзики
- прикрашена вишивкою та драпіровкою
- створює різноманіття образів з практично будь-яким нарядом
Розміри: 1(44), 2(46), 3(48) (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина виробу перед | Довжина виробу спинка | Довжина рукава |
| 1 (44) | 112 | 114 | 51 | 62 | 53 |
| 2 (46) | 116 | 118 | 51 | 62 | 53 |
| 3 (48) | 120 | 120 | 52 | 63 | 54 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Функція підігріву | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасон рукава | Довгий |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Без коміра |
| Вид куртки | Джинсова |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка, Вишивка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 51 см |
| Довжина рукава вироба | 53 см |
| Ширина виробу | 114 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Колір | Лавандовий |
| Стан | Новий |
| Склад | 95% BAWELNA 5% ELASTAN |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Обхват грудей | 112 см |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Обхват талії | 114 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴




