Модно виглядати - не розкіш!
Тепла, зручна та гарна куртка - основа жіночого зимового гардеробу. Вона поєднується і зі спідницями, і з теплими зимовими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому куртка залишається улюбленим жіночим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні куртки, але й практичні - бо куртка повинна не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель зимової жіночої куртки-пальта відомої турецької торгівельної марки DOLARES:
- довга, тепла, легка, на синтепоні
- на флісовій підкладці
- познизу стягується
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- в бокових швах дві кишені
- капюшон вшитий, не знімається
- спереду оздоблена квітковим принтом та намистинами
Розмір 1 (50), 4 (56) (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 1 (50) | 124 | 130 | 140 | 65 | 95 | 108 |
| 4 (56) | 138 | 140 | 150 | 65 | 98 | 108 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Обхват стегон | 140 см |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Вид куртки | Довга |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Склад | 100%POLIESTER |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 95 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 124 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 650 ₴




