Традиція одягатись у найкраще!
Стильна жіноча трикотажна туніка відомої турецької торгівельної марки ORIGINAL:
- стане Вашим улюбленим одягом
- якщо Ви полюбляєте легінси, але соромитесь їх носити, туніка допоможе Вам відчувати себе комфортно - вона прикриває ті частини тіла, які Ви не хочете виставляти на загал
- оздоблена стразами та буквеним принтом
- пряма донизу
- з капюшоном
- в бокових швах дві кишені
Розмір S, M, L, XL.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| S | 104 | 100 | 100 | 67 | 74 | 79 |
| M | 106 | 100 | 100 | 67 | 75 | 79 |
| L | 112 | 104 | 106 | 68 | 75 | 79 |
| XL | 116 | 108 | 110 | 70 | 75 | 79 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасони | Подовжена |
| Стиль | Повсякденний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Комір-капюшон |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Напис |
| Застібка | Зав'язки |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Довжина від горловини до низу вироба | 74 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 104 см |
| Сезон | Всесезонний |
| Силует | Прямий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Колір | Червоний |
| Вид виробу | Туніка |
| Стан | Новий |
| Склад | 63%COTTON 30%POLYESTER 7% ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Обхват грудей | 104 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴




