Модно виглядати - не розкіш!
Тепла, зручна та гарна куртка - основа жіночого зимового гардеробу. Вона поєднується і зі спідницями, і з теплими зимовими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому куртка залишається улюбленим жіночим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні куртки, але й практичні - бо куртка повинна не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель зимової жіночої куртки-пальта відомої турецької торгівельної марки AMAR:
- подовжена, тепла, легка, на синтепоні
- на підкладці
- прямого силуету
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- по боках дві зручних кишені
- капюшон вшитий, не знімається
- оздоблена стразами, вишивкою та намистинами
Розмір 44, 46 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 44 | 112 | 112 | 120 | 62 | 95 | 92 |
| 46 | 120 | 120 | 128 | 62 | 95 | 92 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amar |
| Функція підігріву | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасон рукава | Довгий |
| Тип тканини | Плащівка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Вид куртки | Довга |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Вишивка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 95 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 112 см |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Капюшон | Вшитий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Склад | 20% COTTON 30% POLYESTER 50% ELYAF |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Обхват грудей | 112 см |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴




