Стильна мода для пишних красунь!
Тепле, зручне та гарне пальто з плащівки - основа жіночого осіннє-зимового гардеробу. Воно поєднується і зі спідницями, і з теплими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому таке пальто залишається улюбленим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні пальта, але й практичні - тому що вони повинні не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель стьобаного жіночого пальта відомої турецької торгівельної марки PLATIN:
- на синтепоні, не продувається - чудовий вибір на осінь та зиму
- застібка - липучки по всій довжині виробу
- по боках дві зручних оригінальних накладних кишені
- практична тканина, не промокає
- зручний капюшон, який буде захищати Вас від холодного вітру та опадів, не знімається
- оздоблене абстрактним орнаментом, буквеним принтом, аплікаціями та стрічками
- надзвичайно легке
Розмір 50, 52.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 124 | 120 | 122 | 67 | 100 | 106 |
| 52 | 128 | 126 | 126 | 67 | 102 | 107 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Platin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Колір | Білий |
| Вид пальто | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Склад | 100% POLYESTER |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Стьобаний, Стрічки, Аплікація |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | На липучках |
| Капюшон | Вшитий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Накладні |
| Властивості тканини | Водотривкість, Вітростійкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 100 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 120 см |
| Стан | Новий |
| Вид куртки | Довга |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція підігріву | Так |
| Міжнародний розмір | 4XL/5XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴






