Стильна мода для пишних красунь!
Зараз складно знайти жінку, в гардеробі якої немає хоча б однієї блузки або сорочки. І романтичні особи, і бізнес-леді, і прихильниці спортивного стилю вибирають цей предмет одягу.
Сорочка-туніка - подовжена модель скриє занадто повні стегна або слабко виражену талію. При цьому образ набуває додаткової легкості.
Створюйте стильні ансамблі, створюючи завжди актуальний та бездоганний образ, який легко перетворити!
Жіноча легка бововняна сорочка червоного кольору турецької торгівельної марки AYSEL:
- виготовлена з тонкої бавовняної тканини червоного кольору
- закрита модель сорочки для тих, что притримується яскравого стилю, оздоблена аплікацією, стрічками та виглядає дуже витончено та вишукано. Оригінально та дуже модно!
- рукав довгий, закінчується манжетом
- пряма донизу з заокругленими боками
- на гудзиках
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (по спинці) |
| 46 | 124 | 122 | 128 | 63 | 72 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Фасони | Подовжена |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Гудзики |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики, Аплікація, Стрічки |
| Склад | 94% COTTON 6%ЕА |
| Обхват талії | 122 см |
| Стиль | Повсякденний |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Всесезонний |
| Обхват грудей | 124 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Стан | Новий |
| Обхват стегон | 128 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Ширина виробу | 122 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Вид виробу | Сорочка |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴




