Створи свій стиль!
В холодну пору теплий та затишний светер - обов"язкова покупка. Він здатен зігріти Вас як ніхто інший. Залишається знайти светер, який відповідає Вашому стилю та поєднується з максимумом речей.
В цю пору року теплий затишний светер стає головним героєм гардеробу.
Ми пропонуємо Вам різноманітні варіанти модних та якісних светерів.
Теплий жіночий светер з ангори турецької торгівельної марки KAZEE:
- кольору електрик, з вишивкою з тісьми та стразами на рукавах
- ворот-стійка, який зігріває та захищає шию
- добре розтягується, м"який та еластичний
- знизу рукава та светера манжети
Розмір L.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| L | 96-116 | 86-106 | 61-68 | 54-64 | 59-69 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kazee |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стиль | Міський |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Комір-стійка |
| Тип тканини | Ангора |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Стрічки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 58 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Сезон | Зима |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Колір | Електрик |
| Вид виробу | Светр |
| Стан | Новий |
| Склад | 97% ANGORE 3%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Обхват грудей | 106 см |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват талії | 96 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴




