Створи свій джинсовий стиль!
Джинсова куртка, на відміну від класичної - річ універсальна та практична. Куртки з деніму радують своєю міцністю та довговічністю. Вони поєднуються практично з усіма речами з Вашого гардеробу за рахунок різноманітності колірних рішень і цікавих фактур.
Однією з найпопулярніших моделей є укорочена джинсова куртка.
Ми пропонуємо Вам моделі джинсових курток, які добре підходять для створення романтичних луків та поєднуються і з сукнями, і з легкими спідницями.
Молодіжна джинсова куртка турецької торгівельної марки SHOWOFF:
- виготовлена зі щільного джинсу молочного кольору
- комбінована зі вставками з вишивкою рішельє
- з щільного м"якого джинсу
- спереду дві робочих вшитих кишені
- оздоблена гудзиками, кільцями, стрічками, квітами з тканини та буквеним принтом
Розмір L.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина рукава (від горловини) | Довжина (перед) | Довжина (спинка) |
| XS | 94 | 92 | 72 | 41 | 48 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 92 см |
| Міжнародний розмір | XS |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 95% COTTON 5%LYCRA |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки, Вишивка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 41 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Ширина виробу | 92 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Колір | Молочний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴




