Створи свій джинсовий стиль!
Джинсова куртка, на відміну від класичної - річ універсальна та практична. Куртки з деніму радують своєю міцністю та довговічністю. Вони поєднуються практично з усіма речами з Вашого гардеробу за рахунок різноманітності колірних рішень і цікавих фактур.
Однією з найпопулярніших моделей є кольорова джинсова куртка.
Ми пропонуємо Вам моделі джинсових курток, які добре підходять для створення романтичних луків та поєднуються і з сукнями, і з легкими спідницями.
Джинсова куртка відомої турецької торгівельної марки M De Pompadur:
- виготовлена зі щільного джинсу яскравого блакитного кольору
- рукав укорочений, виконаний з сітки в тон куртці
- з кольоровим принтом
- спереду дві робочих прорізних кишені
- застібка - блискавка
- оздоблена намистинами
Розмір 52, 54, 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина (перед) | Довжина (спинка) |
| 52 | 118 | 118 | 124 | 61 | 53 | 62 |
| 54 | 124 | 124 | 128 | 62 | 55 | 62 |
| 56 | 130 | 130 | 132 | 62 | 55 | 63 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Функція підігріву | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Застібка | Блискавка |
| Тип коміра | Без коміра |
| Вид куртки | Джинсова |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 53 см |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Ширина виробу | 118 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Склад | 95% COTTON 5%ELASTAN |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Обхват грудей | 118 см |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Обхват талії | 118 см |
| Обхват стегон | 124 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴




