Стиль твого літа!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна легка літня сукня з коротким рукавом відомої турецької торгівельної марки MARISIS:
- стане улюбленою річчу в гардеробі
- модель вільного покрою, завдяки тканині дає можливість носити її жінкам з будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів - чудовий вибір на літо
- тканина яскравого жовтого кольору, приємна до тіла
- в бокових швах дві кишені
- понизу широка рюша
- оздоблена принтом у вигляді жіночого силуету, стразами, бахромою, ланцюжками, мереживом
Розміри 44 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава |
| 44 | 108 | 106 | 120 | 126 | 132 | 29 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Колір | Жовтий |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 106 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 64% POLYESTER 33% СOTTON 3% EA |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Мережива, Рюші, Стрічки, Бахрома |
| Довжина сукні | По щиколотку |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴




