Стиль твого літа!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна легка літня сукня з коротким рукавом великих розмірів відомої турецької торгівельної марки MY LIFESS:
- стане улюбленою річчу в гардеробі
- модель вільного покрою, завдяки тканині дає можливість носити її жінкам з будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів - чудовий вибір на літо
- тканина "холодок", приємна до тіла
- в бокових швах дві робочих кишені
- знизу сукня закінчується "хвостами" по боках з розрізами
Розміри 56, 58 (євр.).
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава |
| 56 | 126 | 126 | 146 | 103 | 117 | 30 |
| 58 | 132 | 136 | 144 | 103 | 118 | 30 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |
| Обхват стегон | 146 см |
| Обхват талії | 126 см |
| Обхват грудей | 126 см |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 100% COTTON |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Волани |
| Довжина сукні | По щиколотку |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴




