Модно виглядати - не розкіш!
Тепла, зручна та гарна куртка - основа жіночого осінньо-весняного гардеробу. Вона поєднується і зі спідницями, і з теплими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому куртка залишається улюбленим жіночим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні куртки, але й практичні - бо куртка повинна не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель осінньо-весняної жіночої куртки відомої турецької торгівельної марки AMAR:
- тепла, легка, на синтепоні
- на підкладці
- пряма донизу
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- дві зручних врізних кишені
- без капюшону, комір - стійка
- оздоблена срібним принтом, стразами
Розмір 54, 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 54 | 120 | 120 | 124 | 70 | 72 | 78 |
| 56 | 122 | 124 | 128 | 71 | 73 | 80 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Вид куртки | Довга |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 20% COTTON 30% POLYESTER 50% ELYAF |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 120 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴




